O firmie

Kim jesteśmy?

Najważniejsze kryteria wyboru przewoźnika na dostawę towaru są rzetelność, gwarancja bezpieczeństwa towaru oraz dotrzymywanie terminów. Nasza firma od początku swojego istnienia postawiła sobie za główny cel spełnienie tych kryteriów.

Firma BELTS weszła na rynek w 2016 roku jako częśс grupy niezależnych międzynarodowych firm logistycznych (działającej od 1996 roku).

Od tego czasu my nieustannie się rozwijamy i obecnie dysponujemy szerokim doświadczeniem w zakresie transportu i spedycji międzynarodowej. W dniu dzisiejszym BELTS jest solidną firmą zatrudniającą ponad 45 kompetentnych specjalistów różnych kierunków, co również pozwala na przypisanie każdego zlecenia do konkretnej osoby.

Siedziba firmy znajduje się w Woskrzenicach Dużych. Posiadamy również własny magazyn w Pruszkowie (koło Warszawy) i magazyny partnerskie we Włochach i Niemczech.

Naszą główną specjalizacją jest międzynarodowa spedycja drogowa na terenie Europy oraz spedycja kolejowa z Chin. Posiadamy licencję na usługi spedycyjne.

Dostosowujemy się nawet do niestandardowych zapytań, staramy się być elastyczni i na bieżąco rozwiązywać pojawiające się ewentualne komplikację. Dbamy o dobry wizerunek firmy i odpowiadamy za jakość świadczonych przez nas usług zachowując atrakcyjne ceny. Z tego powodu BELTS współpracuje tylko ze sprawdzonymi i niezawodnymi przewoźnikami.

Zapraszamy do współpracy!

11

Ponad

krajów
11

Ponad

pracowników
11

Ponad

kontenerów z Chin miesięcznie

Sprawdź koszt transportu Twojego ładunku