Перевозка ёмкостного оборудования из Германии в Россию

Команда B.E.L.T.S. успешно завершила перевозку негабаритного груза из Германии в Россию (Пенза). На этот раз клиенту было доставлено ёмкостное оборудование.

В перевозке были задействованы 2 тягача со специальными полуприцепами, доставка осуществлялась блоком.

Габариты груза:

  • длина: 24 м.;
  • ширина: 3,4 м.;
  • высота: 3,4 м.

В процессе перевозки клиенту были оказаны следующие услуги:

  • оформление специальных разрешений на перевозку негабаритных грузов;
  • организация одновременного прибытия автомобилей на таможню;
  • информирование на всех этапах перевозки;

Aby poznać naszą ofertę wypełnij poniższy formularz

* Tylko osoby prawne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B.E.L.T.S. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Równolegla 2 (dalej zwanym: „Administratorem”), w celu skorzystania z formularza kontaktowego. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych może być Administrator. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi lub do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Мы используем файлы cookie для статистических целей и повышения качества обслуживания пользователей. Если вы просматриваете этот сайт, вы соглашаетесь на использование куки.
Я согласен