Перевозка оборудования из Италии в Казахстан

Специалистами нашей компании успешно выполнена перевозка промышленного оборудования из Италии в Тенгиз (Казахстан) с перегрузкой в Польше

Доставка оборудования в Казахстан

Характеристики груза:

  • Длина — 6 м,
  • Ширина — 2,4 м,
  • Высота — 4,2 м,
  • Масса — 10 т.

Aby poznać naszą ofertę wypełnij poniższy formularz

* Tylko osoby prawne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B.E.L.T.S. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Równolegla 2 (dalej zwanym: „Administratorem”), w celu skorzystania z formularza kontaktowego. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych może być Administrator. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi lub do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Мы используем файлы cookie для статистических целей и повышения качества обслуживания пользователей. Если вы просматриваете этот сайт, вы соглашаетесь на использование куки.
Я согласен