Transport intermodalny kolejowy z Chin do UE lub WNP

Aby skutecznie rozwiązywać problemy logistyczne w kierunku Chiny – Unia Europejska, Chiny – WNP, firma B.E.L.T.S. Sp z o.o. oferuje intermodalny transport kontenerowy. Ten rodzaj przewozów obejmuje połączenie różnych rodzajów transportu, na przykład kolejowego i drogowego.

Korzystanie ze schematów transportu kombinowanego pozwala wybrać uniwersalne rozwiązanie, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości-prędkości dostawy, wymagań klientów i wszystkich trudności związanych z geografią transportu.

Firma B.E.L.T.S. Sp z o.o. z powodzeniem zapewnia transport intermodalny z Chin do UE, Rosji i innych krajów WNP. Dzięki rozległej sieci niezawodnych partnerów w transporcie kolejowym i drogowym jesteśmy zawsze gotowi zaoferować optymalny czas dostawy przy konkurencyjnej stawce frachtowej.

Rodzaje wykonywanych przewozów kontenerowych:

 • FCL – przewozy kompletnych ładunków
 • LCL – przewozy ładunków drobnicowych

Najpopularniejsze opcje dostawy towarów z Chin do Polski, UE i WNP:

Dostawa ładunków transportem kolejowym:

 • Punkty wysłania: Zhengzhou, Xian, Chengdu, Changsha, Chongqing
 • Punkty dostawy: Warszawa, Łódź, Małaszewicze – z dalszą dostawą do odbiorców w UE, a także do terminalow celnych odbiorcy na Białorusi i w Rosji.

Po otrzymaniu informacji o charakterze ładunku wybierzemy najlepszą opcję dostawy na podstawie jego właściwości.

Transport odbywa się przy użyciu kontenerów 40 FT. Po umieszczeniu na jednym poziomie w kontejnierzie umieszcza się 24-25 palet o wymiarach 0,8 x1,2×2,3 m. W przypadku transportu przy pomocy przyspieszonych pociągów obowiązują ograniczenia masy, zwykle do 21, 22 lub 23 ton, w zależności od pociągu.

Podstawowe atuty:

 • 14-16 dni w drodze do Warszawy po opuszczeniu punktu wyjścia przez pociąg
 • Możliwość wysyłania towarów o pojemności od 3 metrów sześciennych, o wadze od 1,5 tony
 • Jedna z najbardziej oszczędnych opcji dostawy wraz z morskim środkiem transportu
 • Sporządzenie dokumentacji eksportowej i importowej w Chinach
 • Możliwość udokumentowania odsprzedaży ładunku podczas przewozu

Praca z B.E.L.T.S. Sp z o.o. – korzystne i niezawodne przewozy:

 • Indywidualnie opracowany schemat i trasa transportu w oparciu o specyfikę, cechy opakowania, wagę ładunku
 • Organizacja dostawy od drzwi do drzwi
 • Zapewniamy szereg usług terminalowych i magazynowych (załadunek/rozładunek, ważenie ładunku, sporządzenie nowych dokumentów towarzyszących itp.)
 • Organizacja zwrotu pustych kontenerów

Aby poznać naszą ofertę wypełnij poniższy formularz

* Tylko osoby prawne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B.E.L.T.S. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Równolegla 2 (dalej zwanym: „Administratorem”), w celu skorzystania z formularza kontaktowego. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych może być Administrator. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi lub do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Używamy plików cookie do celów statystycznych i dla lepszego doświadczenia użytkownika. Jeśli przeglądasz tę witrynę, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zgadzam się