Przewozy multimodalne z udziałem transportu kolejowego

Multimodalne przewozy kombinowane służą dla dostarczania dużych ilości ciężkich ładunków (na przykład walcowanego metalu i rur, cegły ogniotrwałej, aktywowanej gliny, akumulatorów, olejów silnikowych) na duże odległości. W takich przewozach stosuje się schemat łączenia dostawy samochodu do terminalu kolejowego, a następnie realizowana jest dostawa wagonami na dworzec kolejowy odbiorcy.

B.E.L.T.S. Sp z o.o. oferuje pełen zakres usług przewozów multimodalnych w następujących kierunkach:

Skąd Dokąd
Kraje Unii Europejskiej Białoruś, Rosja, Kazachstan, Uzbekistan
Białoruś, Rosja, Kazachstan, Uzbekistan Kraje Unii Europejskiej

Rodzaje dostarczanych ładunków:

  • Kompletowane ładunki o łącznej masie 35 ton, pakowane w torby, pudła, skrzynie – przewozy odbywają się 2-3 kompletnymi pojazdami na dworzec kolejowy z przeładunkiem w 1 wagonie (a także transport kolejowy na stację, przeładunek na samochody, dostawa do odbiorcy końcowego)
  • Ponadgabarytowy, ciężki ładunek o masie do 119 ton – dostawa odbywa się samochodami ze specjalistycznymi naczepami i przeładowywany do wagonu kolejowego i odwrotnie.

Nasza firma oferuje następujące opcje przewozów kolejowych:

Kryte wagony, własne, uniwersalne
Wagon kryty
Charakterystyki:
Długość 15,7 m
Szerokość 2,74 m
Wysokość do zagięcia dachu 2,8 m
Objętość 138 m3
Ładowność 66 – 68 t
Drzwi szerokość 3,8 m,
wysokość 2,33 – 2,72 m
Dostarczane ładunki:
Ładunki formowane w paczkach transportowych o wadze około 1,5 tony (palety, pudła, paczki), pakowane towary (w tym luzem i ładunki nasypane (ziarno).

 

Otwarte wagony uniwersalne
Wagon węglarka
Charakterystyki:
Długość 12,1 – 12,7 m
Szerokość 2,8 – 2,9 m
Wysokość poziomu bocznego: 1,9 – 2,3 m
Ładowność 69 – 71 t
Wysokość od poziomu główki szyny do poziomu podłogi około 1,4 m
Dostarczane ładunki:
Ciężary o standardowych wymiarach szerokości i długości, duże obciążenia, które nie boją się opadów atmosferycznych lub odpowiednio zapakowane. Załadunek od góry przy pomocy dźwigu

 

Platformy uniwersalne
Wagon platforma
Charakterystyki:
Długość 13,3 i 18,3 m
Szerokość 2,77 m
Ładowność 63 – 73 t
Wysokość od poziomu główki szyny do poziomu podłogi około 1,3 m
Dostarczane ładunki
Ładunki ponadgabarytowe i ponadgabarytowe w szerokości, długości i wysokości, nie bojąc się opadów atmosferycznych lub odpowiednio zapakowane. Załadunek platformy przy pomocy dźwigu

 

Twoje przewagi przy współpracy z B.E.L.T.S. Sp z o.o.:

  • Indywidualnie opracowany schemat i trasa transportu w oparciu o specyfikę ładunku
  • Opracowanie schematów załadunku i zabezpieczenia ładunku na taborze kolejowym, koordynacja trasy odjazdu ze stacji kolejowej
  • Usługi celne dotyczące odprawy celnej towarów w UE
  • Podpisano bezpośrednią umowę z koleją
  • Zapewniamy pełen zakres usług terminalowych i magazynowych (załadunek / rozładunek, znakowanie, przepakowywanie i ważenie ładunku, przeładunek z wagonów na samochody, od samochodów do wagonów, przygotowywanie nowych dokumentów uzupełniających, przechowywanie w magazynach przechowywania tymczasowego i celnych)

Aby poznać naszą ofertę wypełnij poniższy formularz

* Tylko osoby prawne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B.E.L.T.S. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Równolegla 2 (dalej zwanym: „Administratorem”), w celu skorzystania z formularza kontaktowego. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych może być Administrator. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi lub do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Używamy plików cookie do celów statystycznych i dla lepszego doświadczenia użytkownika. Jeśli przeglądasz tę witrynę, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zgadzam się