Transport ładunków projektowych w UE i WNP

Przewozy projektowe – to organizacja dostawy dużych ilośći ładunków w ramach projektów inwestycyjnych. Przykładem dostawy projektu może być dostawa linii produkcyjnej w ramach tworzenia nowej lub modernizacji istniejącej produkcji.

Organizacja dostawy projektowej wymaga dużych zasobów czasu na wstępne przygotowanie projektu, zbadania właściwości ładunku w celu wybrania optymalnego środka transportu, wyboru odpowiedniej trasy, wydania specjalnych zezwoleń niezbędnych w przypadku transportu ponadgabarytowego, wyboru odpowiednich magazynów dla konsolidacji i przechowywania.

Z reguły logistyka projektu oznacza dostawę typu „blokowego”, tj. jednoczesne przybycie wszystkich pojazdów (może być ich więcej niż 10) do urzędu celnego. Jednoczesny przyjazd pozwala zadeklarować cały ładunek pod jednym kodem celnym i jednym zgłoszeniem, co pozwala zaoszczędzić pieniądze na uzyskaniu pozwolenia na klasyfikację.

Realizacja transportu projektowego, zwłaszcza transportu blokowego, wymaga również niezawodnych pojazdów i wysokiego poziomu kwalifikacji personelu, szybkiej reakcji w przypadku wystąpienia siły wyższej, na przykład awarii samochodu z bloku podczas transportu.

Z reguły, ładunki projektowe – to:

  • Sprzęt i linie produkcyjne
  • Sprzęt dla fabryk
  • Sprzęt dla górnictwa

W celu pomyślnego wykonania przewozów projektowych oferujemy następujące zasoby:

  • Własna flota firm partnerskich – ponad 60 jednostek sprzętu, 15 specjalistycznych naczep do transportu towarów wielkogabarytowych.
  • Dostępność magazynów konsolidacyjnych partnerów w Unii Europejskiej i WNP
  • Status agenta celnego
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej spedytora w wysokości 750 000 euro w dużej międzynarodowej firmie TTClub o wysokiej wiarygodności A++.
  • Monitoring i szybkie informowanie klienta na każdym etapie przewozu

Aby poznać naszą ofertę wypełnij poniższy formularz

* Tylko osoby prawne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B.E.L.T.S. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Równolegla 2 (dalej zwanym: „Administratorem”), w celu skorzystania z formularza kontaktowego. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych może być Administrator. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi lub do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Używamy plików cookie do celów statystycznych i dla lepszego doświadczenia użytkownika. Jeśli przeglądasz tę witrynę, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zgadzam się