Ubezpieczenie ładunków

Bez względu na to, jak rygorystyczna jest selekcja wykonawców w zakresie usług z przewozów międzynarodowych, zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia/utraty ładunku z winy osób trzecich. Dlatego ubezpieczenie ładunku jest jednym z najważniejszych elementów w organizacji transportu międzynarodowego. Ubezpieczenie ładunku pozwala właścicielowi na uzyskanie gwarancji finansowych i rekompensaty w przypadku wystąpienia takich niekorzystnych okoliczności związanych z ładunkiem.

B.E.L.T.S. Sp z o.o ma długoterminowe partnerstwa z głównymi międzynarodowymi firmami ubezpieczeniowymi w krajach Unii Europejskiej i WNP. Takie relacje umożliwiają przeprowadzenie procedury ubezpieczenia ładunku znacznie szybciej niż przy bezpośrednim kontakcie klienta z firmą ubezpieczeniową bez wzrostu kosztów.

Z reguły, w przypadku samodzielnej obsługi polisa ubezpieczeniowa jest wystawiana dopiero po wyjaśnieniu warunków umownych, zastosowaniu i otrzymaniu pełnej zapłaty za ubezpieczenie ładunku na koszt firmy ubezpieczeniowej, co znacznie opóźnia terminy sporządzenia polisy.

Ze względu na wieloletnie doświadczenie i partnerstwo we współpracy z firmami ubezpieczeniowymi, kontaktując się z nami, polisę ubezpieczeniową można wystawić już w dniu ubiegania się o ubezpieczenie.

Wysokość stawek ubezpieczenia zależy od wielu czynników, w tym:

  • Rodzaj ładunku (niebezpieczny, łatwo psujący się, kruchy itp.)
  • Wartość ładunku
  • Rodzaj transportu wykorzystywany w transporcie
  • Trasa ładunku
  • Konieczność przeładunków na trasie

Twoje korzyści przy sporządzeniu ubezpieczenia za pośrednictwem firmy B.E.L.T.S. Sp z o.o.:

  • Możliwość ubezpieczenia towarów w dużej międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej TTclub (ocena niezawodności A ++), biorąc pod uwagę specyfikę ładunku, na warunkach „od wszystkich rodzajów ryzyka”
  • Szybki odbiór polisy ubezpieczeniowej
  • W przypadku zdarzenia ubezpieczeniowego podzielimy się doświadczeniem w jego rozwiązaniu, a także zapewnimy wsparcie informacyjne mające na celu uzyskanie odszkodowania z tytułu ubezpieczenia

W celu uzyskania bardziej szczegółowych porad na temat ubezpieczenia i obliczenia kosztu polisy, prosimy o kontakt pod numery telefonów podane w informacji kontaktowej.

Aby poznać naszą ofertę wypełnij poniższy formularz

* Tylko osoby prawne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B.E.L.T.S. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Równolegla 2 (dalej zwanym: „Administratorem”), w celu skorzystania z formularza kontaktowego. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych może być Administrator. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi lub do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Używamy plików cookie do celów statystycznych i dla lepszego doświadczenia użytkownika. Jeśli przeglądasz tę witrynę, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zgadzam się