Usługi celne

Odprawa celna jest jednym z najważniejszych etapów transportu dowolnego ładunku. Aby zmniejszyc czas i koszty finansowe operacji celnych, ważne jest mieć wiarygodnego i profesjonalnego agenta celnego.

Firma Belts oferuje pełen zakres usług celnych dotyczących towarów przewożonych przez granicę UE do krajów WNP i z powrotem.

Firma B.E.L.T.S. Sp z o.o. sporządza następujące dokumenty:

  • EX (zgłoszenie wywozowe w UE)
  • IM (zgłoszenie importowe w UE)

Twoje korzyści ze współpracy z B.E.L.T.S. Sp z o.o.:

  • Profesjonalny zespół z dużym doświadczeniem
  • Szybkie załatwianie formalności
  • Godziny pracy 24/7
  • Dogodna lokalizacja – dział celny firmy znajduje się na autostradzie A2-E30 na polskiej granicy z Republiką Białoruś (parkingi Lotos i Pajero), na autostradzie A8 Polska-Litwa (Suwałki) – strefa kontroli celnej parkingów „Lotos” dla operacji EX i IM, Carnet Tir
  • Wygodne opcje płatności – gotówka, przelew, karta kierowcy Visa/MasterCard.

Aby poznać naszą ofertę wypełnij poniższy formularz

* Tylko osoby prawne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B.E.L.T.S. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Równolegla 2 (dalej zwanym: „Administratorem”), w celu skorzystania z formularza kontaktowego. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych może być Administrator. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi lub do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Używamy plików cookie do celów statystycznych i dla lepszego doświadczenia użytkownika. Jeśli przeglądasz tę witrynę, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności
Zgadzam się